P32-18SMT
Polytron
Produkt-Nr.:
P32-18SMT
Hersteller:
Polytron
Beschreibung:
AC-DC POWER MODULE 18VDC OUTPUT
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -25°C ~ 71°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cURus, UL
Voltage - Output 1 18V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 1.00" H (104.1mm x 63.5mm x 25.4mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 50 mA
Series P3
Power (Watts) -
Type Enclosed
Efficiency -
Mfr Polytron
Features -
Package Bulk
Voltage - Input 105 ~ 125 VAC