P32-18SMXA
Polytron
Produkt-Nr.:
P32-18SMXA
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 18V
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 71°C
Approval Agency CE, cURus, UL
Voltage - Output 1 18V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.25" L x 1.75" W x 1.00" H (57.2mm x 44.5mm x 25.4mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 50mA
Type Enclosed
Line Regulation 0.1%
Package / Case 5-DIP Module
Efficiency -
Mfr Polytron
Features SCP
Load Regulation 0.1%
Package Bulk
Voltage - Input 105 ~ 230 VAC