P33-180SX
Polytron
Produkt-Nr.:
P33-180SX
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 180V
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 71°C
Approval Agency CE, cURus, UL
Voltage - Output 1 180V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 30mA
Type Enclosed
Line Regulation 0.05%
Features SCP
Load Regulation 0.2%
Package Bulk
Voltage - Input 105 ~ 125 VAC