P3519-274K
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
P3519-274K
Hersteller:
API Delevan Inc.
Beschreibung:
FIXED IND 270UH 230MA 5.48OHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 130°C
Current - Saturation (Isat) 260mA
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.185" (4.70mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 230 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 5.48Ohm Max
Inductance 270 µH