Zuhause / TVS Diodes / P4SMA130A TR13
minImg
P4SMA130A TR13
Central Semiconductor Corp
Produkt-Nr.:
P4SMA130A TR13
Paket:
SMA
Beschreibung:
TVS DIODE 130VWM 209VC SMA
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 1.9A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 144V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SMA
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 209V
Package / Case DO-214AC, SMA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 130V