P4SMF60A
SMC Diode Solutions
Produkt-Nr.:
P4SMF60A
Paket:
SOD-123FL
Beschreibung:
400W, 60V, SOD-123FL, TRANSIENT
Auf Lager : 144000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 4.1A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 66.7V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123FL
Series P4SMF
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 96.8V
Package / Case SOD-123F
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 60V