PA3784.151HL
Pulse Electronics
Produkt-Nr.:
PA3784.151HL
Hersteller:
Pulse Electronics
Beschreibung:
FIXED IND 150NH 67A 0.18MOHM SMD
Auf Lager : 6632
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 130°C
Current - Saturation (Isat) 83A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 67 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.394" L x 0.315" W (10.00mm x 8.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 0.18mOhm
Inductance 150 nH