PAC100003007FA1000
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
PAC100003007FA1000
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 0.3 OHM 1W 1% AXIAL
Auf Lager : 904
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.169" Dia x 0.433" L (4.30mm x 11.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 300 mOhms
Series PAC
Power (Watts) 1W