PAC300002507FAC000
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
PAC300002507FAC000
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 0.25 OHM 3W 1% AXIAL
Auf Lager : 5745
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.650" L (5.50mm x 16.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 250 mOhms
Series PAC
Power (Watts) 3W