PAC300003900FAC000
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
PAC300003900FAC000
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 390 OHM 3W 1% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.650" L (5.50mm x 16.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 390 Ohms
Series PAC
Power (Watts) 3W