PAC500001509FAC000
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
PAC500001509FAC000
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 15 OHM 5W 1% AXIAL
Auf Lager : 1030
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.295" Dia x 1.024" L (7.50mm x 26.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 15 Ohms
Series PAC
Power (Watts) 5W