PBA1000F-12-C
Cosel USA, Inc.
Produkt-Nr.:
PBA1000F-12-C
Hersteller:
Cosel USA, Inc.
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 12V
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 9.45" L x 5.91" W x 2.40" H (240.0mm x 150.1mm x 61.0mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 88 A
Series PBA (1000W)
Type Enclosed
Efficiency 84%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC