PBA100F-48-N
Cosel USA, Inc.
Produkt-Nr.:
PBA100F-48-N
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 48V 100W
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 48V
Number of Outputs 1
Current - Output 1 2.1 A
Series PBA (100W)
Power (Watts) 100W
Type Enclosed
Efficiency 86%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features DC Input Capable, Universal Input
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC