PBA10F-5-JN
Cosel USA, Inc.
Produkt-Nr.:
PBA10F-5-JN
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 5V
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 71°C (With Derating)
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.68" L x 1.22" W x 3.07" H (68.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Product Status Obsolete
Number of Outputs 1
Current - Output 1 2 A
Series PBA (10W)
Type Enclosed
Efficiency 74%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC