PBA15F-24-N
Cosel USA, Inc.
Produkt-Nr.:
PBA15F-24-N
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 24V 15W
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 24V
Number of Outputs 1
Current - Output 1 700 mA
Series PBA (15W)
Power (Watts) 15W
Type Enclosed
Efficiency 78%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features DC Input Capable, Universal Input
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC