PBA15F-48-GN
Cosel USA, Inc.
Produkt-Nr.:
PBA15F-48-GN
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 48V
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 71°C (With Derating)
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 48V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.35" L x 1.22" W x 3.07" H (85.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 350 mA
Series PBA (15W)
Type Enclosed
Efficiency 78%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC