PBLC-3R8/60MA2
Tecate Group
Produkt-Nr.:
PBLC-3R8/60MA2
Beschreibung:
CAP LITH HYBRID 60F 20% 3.8V
Auf Lager : 16
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -15°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.984" (25.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Termination Wire Leads
Voltage - Rated 3.8 V
Mounting Type User Defined
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Mfr Tecate Group
Capacitance 60 F