Zuhause / Resonators / PBRC7.37GR50X000
minImg
PBRC7.37GR50X000
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
PBRC7.37GR50X000
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
CERAMIC RES 7.3700MHZ SMD
Benutzer handbuch
Frequency Tolerance ±0.5%
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Stability ±0.5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.291" L x 0.134" W (7.40mm x 3.40mm)
Product Status Obsolete
Series PBRC-G, Kyocera
Type Ceramic
Package / Case 2-SMD, Non-Standard
Mfr KYOCERA AVX
Frequency 7.37 MHz
Features -
Height 0.079" (2.00mm)