Zuhause / Unclassified / PC1212AP-A03M6C
minImg
PC1212AP-A03M6C
Maple Systems Inc
Produkt-Nr.:
PC1212AP-A03M6C
Hersteller:
Maple Systems Inc
Beschreibung:
12.1" Intel 4GB/64GB, Win10
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Core Processor Intel® Pentium® N4200 1.1GHz/2.5GHz, 4 Core
Operating Temperature 0°C ~ 60°C
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant; NEMA 4
Memory DDR3L (4GB Installed)
Approval Agency CE, FCC, NEMA 4
Mounting Type Panel or VESA Mount
Product Status Active
Series PC1200
Type Panel PC
Storage SSD, 64GB
Display Type 12.1" Touchscreen
Voltage - Supply 12 ~ 24VDC