PC14402US-SJT
Ease Electronics
Produkt-Nr.:
PC14402US-SJT
Hersteller:
Ease Electronics
Beschreibung:
CORD 16AWG NEMA5-15P TO C13 144"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
1st Connector NEMA 5-15P, Right Angle
Voltage Rating 125V
Color Black
Current Rating (Amps) 13A
2nd Connector IEC 320-C13
Shielding Unshielded
Product Status Active
Wire Gauge 16 AWG