PCAN0603E1001BST5
Vishay Dale Thin Film
Produkt-Nr.:
PCAN0603E1001BST5
Paket:
0603
Beschreibung:
RES SMD 1K OHM 0.1% 1/2W 0603
Auf Lager : 7417
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.018" (0.46mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Resistance 1 kOhms
Series PCAN
Power (Watts) 0.5W, 1/2W