PCMB042T-1R5MS
Susumu
Produkt-Nr.:
PCMB042T-1R5MS
Hersteller:
Susumu
Beschreibung:
FIXED IND 1.5UH 4A 46 MOHM SMD
Auf Lager : 4000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.163" L x 0.157" W (4.15mm x 4.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 46mOhm Max
Inductance 1.5 µH