PCMC104T-2R2MN
Susumu
Produkt-Nr.:
PCMC104T-2R2MN
Hersteller:
Susumu
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 12A 7 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 27A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 12 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 7mOhm Max
Inductance 2.2 µH