PCS34-D-240A-50RL
Picker Components
Produkt-Nr.:
PCS34-D-240A-50RL
Hersteller:
Picker Components
Beschreibung:
SSR RELAY 50A 48~280VAC SCREW TE
Benutzer handbuch
Load Current 50 A
Termination Style Screw Terminal
Output Type AC
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 48 V ~ 530 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series PCS34
Package / Case Hockey Puck
Mfr Picker Components
Package Tray
Voltage - Input 4 ~ 32VDC