PD0200WH50233BJ1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
PD0200WH50233BJ1
Beschreibung:
CAP CER 5000PF 13KV R85 DISK
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 100°C
Applications RF, Microwave, High Frequency
Height - Seated (Max) 1.772" (45.00mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 13000V (13kV)
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 7.874" Dia (200.00mm)
Capacitance 5000 pF