PD104R-822M
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
PD104R-822M
Hersteller:
API Delevan Inc.
Beschreibung:
FIXED IND 8.2UH 2.55A 50MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.55A
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.55 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.386" L x 0.346" W (9.80mm x 8.79mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 50mOhm Max
Inductance 8.2 µH