PD30CNB20NASA
Carlo Gavazzi Inc.
Produkt-Nr.:
PD30CNB20NASA
Hersteller:
Carlo Gavazzi Inc.
Beschreibung:
SENSOR REFLECTIVE 200MM NPN
Auf Lager : 5
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 60°C
Ingress Protection IEC 60529 IP67
Response Time 1ms
Sensing Distance 7.874" (200mm)
Output Configuration NPN
Sensing Method Reflective, Diffuse
Light Source Red (625nm)
Product Status Active
Connection Method Cable
Series PD
Voltage - Supply 10V ~ 30V
Mfr Carlo Gavazzi Inc.
Cable Length 78.74" (2m)