PD30ETBS25BPA2IO
Carlo Gavazzi Inc.
Produkt-Nr.:
PD30ETBS25BPA2IO
Hersteller:
Carlo Gavazzi Inc.
Beschreibung:
PHOTO BGS RD 250MM SS POINT SPOT
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 60°C (TA)
Ingress Protection IP67, IP68, IP69K
Response Time 1ms
Sensing Distance 9.843" (250mm)
Output Configuration Push-Pull, NPN/PNP
Sensing Method Background Suppression
Light Source Red (620nm)
Product Status Active
Connection Method Cable
Series PD
Voltage - Supply 10V ~ 30V
Mfr Carlo Gavazzi Inc.
Cable Length 78.74" (2m)