PE-53821S
Pulse Electronics
Produkt-Nr.:
PE-53821S
Hersteller:
Pulse Electronics
Beschreibung:
FIXED IND 78UH 820MA 300MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 130°C
Current - Saturation (Isat) -
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.360" (9.14mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 820 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.570" L x 0.565" W (14.48mm x 14.35mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 300mOhm
Inductance 78 µH