PEAD36B-13-B2
TT Electronics/Power Partners Inc.
Produkt-Nr.:
PEAD36B-13-B2
Beschreibung:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 30W
Auf Lager : 50
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 60°C
Polarization Positive Center
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Approval Agency CB, CCC, CE, cULus, FCC, LPS, TUV
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 3.94" L x 1.77" W x 1.22" H (100.1mm x 45.0mm x 31.0mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 2A
Series PEAD36B (36W)
Power (Watts) 30 W
No Load Power Consumption 100mW
Region Utilized International
Cord Length 47" (1.20m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Standard Number 60950-1
Mfr TT Electronics/Power Partners Inc.
Package Bag
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC