PEAMD150-18
TT Electronics/Power Partners Inc.
Produkt-Nr.:
PEAMD150-18
Beschreibung:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 150W
Auf Lager : 49
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 60°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications Medical
Form Desktop (Class I)
Output Connector Power DIN, 5 Pin
Approval Agency CE, cURus
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 7.05" L x 2.56" W x 1.57" H (179.0mm x 65.0mm x 40.0mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 3.13A
Series PEAMD150 (150W)
Power (Watts) 150 W
No Load Power Consumption 210mW
Region Utilized International
Cord Length -
Efficiency Level VI
Voltage - Output 48V
Standard Number 60601-1
Mfr TT Electronics/Power Partners Inc.
Package Bag
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC