PETG175SU1
eSUN
Produkt-Nr.:
PETG175SU1
Hersteller:
eSUN
Beschreibung:
ESUN PETG (1.75MM,1000G)SOLID BL
Benutzer handbuch
Tensile Strength 52.2Mpa
Operating Temperature 230°C ~ 250°C
Color Blue (Solid Blue)
Product Status Active
Density 1.27g/cm³
Weight -
Series PETG
Flex Strength 58.1Mpa
Mfr eSUN
Filament Diameter 0.070" (1.75mm)