PF0033/15/63
Bulgin
Produkt-Nr.:
PF0033/15/63
Hersteller:
Bulgin
Beschreibung:
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Auf Lager : 1288
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Number of Positions 3
Ingress Protection -
Panel Cutout Dimensions Rectangular - 27.30mm x 31.12mm
Approval Agency CSA, UL
Termination Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Mounting Type Panel Mount, Snap-In
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Current Rating - Circuit Breaker -
Series PF
Voltage Rating - Appliance Inlet 250VAC
Panel Thickness 0.059" (1.50mm)
Current Rating - Appliance Inlet 10A