PF0504.222NLT
Pulse Electronics
Produkt-Nr.:
PF0504.222NLT
Hersteller:
Pulse Electronics
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 14.7A 3.7MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 35A
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.450" (11.43mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 14.7 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3.7mOhm Max
Inductance 2.2 µH