PF1262-3K9F1
Riedon
Produkt-Nr.:
PF1262-3K9F1
Hersteller:
Riedon
Paket:
TO-126
Beschreibung:
RES 3.9K OHM 1% 20W TO126
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.472" (12.00mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.335" L x 0.122" W (8.50mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package TO-126
Resistance 3.9 kOhms
Series PF1262
Power (Watts) 20W