PF2205-750RF1
Riedon
Produkt-Nr.:
PF2205-750RF1
Hersteller:
Riedon
Paket:
TO-220
Beschreibung:
RES 750 OHM 1% 50W TO220
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.591" (15.00mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.417" L x 0.177" W (10.60mm x 4.50mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package TO-220
Resistance 750 Ohms
Series PF2200
Power (Watts) 50W