PFC10-13RF1
Riedon
Produkt-Nr.:
PFC10-13RF1
Hersteller:
Riedon
Paket:
PFC10
Beschreibung:
RES SMD 13 OHM 1% 25W PFC10
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.041" (1.05mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.472" L x 0.323" W (12.00mm x 8.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package PFC10
Resistance 13 Ohms
Series PFC
Power (Watts) 25W