PG0702.682NL
Pulse Electronics
Produkt-Nr.:
PG0702.682NL
Hersteller:
Pulse Electronics
Beschreibung:
FIXED IND 6.8UH 8.5A 7.7MOHM SMD
Auf Lager : 1954
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 130°C
Current - Saturation (Isat) 8.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 8.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.425" L x 0.362" W (10.80mm x 9.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 7.7mOhm
Inductance 6.8 µH