PH150S48-3.3
TDK-Lambda Americas Inc
Produkt-Nr.:
PH150S48-3.3
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 76V
Voltage - Isolation 3 kV
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 3.85" L x 1.61" W x 0.50" H (86.0mm x 41.0mm x 12.7mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 30A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 36V
Control Features Enable, Active Low
Series PH-S (150W)
Power (Watts) 150 W