PH300A280-12/T
TDK-Lambda Americas Inc
Produkt-Nr.:
PH300A280-12/T
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 12V 300W
Auf Lager : 20
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 425V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 25A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 200V
Series PH-A280 (300W)
Power (Watts) 300 W
Type Isolated Module
Package / Case Half Brick
Efficiency 89%