PHG.1B.316.CLLD42Z
LEMO
Produkt-Nr.:
PHG.1B.316.CLLD42Z
Beschreibung:
LBR KEYG 16C CHR 4.2MM D BR
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm)
Voltage Rating -
Contact Finish Thickness - Mating 5.90µin (0.150µm)
Current Rating (Amps) 1.5A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 316
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C