PHG.2B.306.CLLD99Z
LEMO
Produkt-Nr.:
PHG.2B.306.CLLD99Z
Beschreibung:
LBR KEYG 6C CHR 9.9MM D BR
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.362" ~ 0.390" (9.20mm ~ 9.90mm)
Current Rating (Amps) 12A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 306
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C