PHG.2B.312.CYMD62Z
LEMO
Produkt-Nr.:
PHG.2B.312.CYMD62Z
Beschreibung:
LBR KEYG 12C CHR 6.2MM D BR
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)
Voltage Rating -
Contact Finish Thickness - Mating 5.90µin (0.150µm)
Current Rating (Amps) 7A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 312
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C