PHG.2B.326.CLLD82Z
LEMO
Produkt-Nr.:
PHG.2B.326.CLLD82Z
Beschreibung:
CONN RCPT FMALE 26P SOLDER CUP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm)
Voltage Rating -
Contact Finish Thickness - Mating 59.0µin (1.50µm)
Current Rating (Amps) 2A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 326
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C