PHG.3B.324.CLLM52Z
LEMO
Produkt-Nr.:
PHG.3B.324.CLLM52Z
Beschreibung:
LBR KEYG 24C CHR 5.2MM M BR
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Current Rating (Amps) 4A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 324
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C