PHG.3K.312.CLLC65Z
LEMO
Produkt-Nr.:
PHG.3K.312.CLLC65Z
Beschreibung:
LKP KEYG 12C CHR 6.5MM C BR
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm)
Current Rating (Amps) 9A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 312
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C