PHG.3K.326.CLLC80Z
LEMO
Produkt-Nr.:
PHG.3K.326.CLLC80Z
Beschreibung:
LKR KEYG 26C CHR 8.0MM C BR
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.299" ~ 0.315" (7.60mm ~ 8.00mm)
Current Rating (Amps) 4A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 326
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C