PHPA1206E2001BST1
Vishay Dale Thin Film
Produkt-Nr.:
PHPA1206E2001BST1
Paket:
1206
Beschreibung:
THIN FILM RES SMD 2K OHM 0.1% 1W
Auf Lager : 663
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.51mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 2 kOhms
Series PHPA
Power (Watts) 1W