PHT0402E4701BGT
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
PHT0402E4701BGT
Hersteller:
Vishay Sfernice
Paket:
0402
Beschreibung:
PHT 0402 4701 B G TR
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 215°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings -
Resistance 4.7 kOhms
Series PHT
Power (Watts) 0.0189W