PIM100M0603MA3
Meritek
Produkt-Nr.:
PIM100M0603MA3
Hersteller:
Meritek
Beschreibung:
MOLDED IND 10 UH M 4A 0603 AECQ
Auf Lager : 1000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 100
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 5A
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.280" L x 0.260" W (7.10mm x 6.60mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 68mOhm Max
Series PIM-0603MA3
Type Molded
Frequency - Self Resonant 100kHz